Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


14 sierpnia 2014

Przedostatni dzień Biało-Zielonych Wakacji

Po wtorkowym wysiłku na drezynach dzieciakom należało się trochę odpoczynku, więc kolejny dzień pobytu w Gdańsku spędziły w ośrodku w Sobieszewie.

Liczba odwiedzin (1882)

13 sierpnia 2014

Dzień dwunasty B-Z Wakacji

Biało – Zielone Wakacje dobiegają końca, ale to nie znaczy, że zwalniamy – wręcz przeciwnie – przyspieszamy. Zaprzyjaźnione Stowarzyszenie Traugutt.org na wtorkowe przedpołudnie przygotowało dla dzieciaków nie lada atrakcję – przejazd drezynami. Podróż rozpoczęła się w Kolbudach. Na początek wszyscy poznali zasady bezpieczeństwa i działania pojazdów, a następnie wyruszyliśmy w kierunku Łapina.

Liczba odwiedzin (1968)

12 sierpnia 2014

Biało-Zielone Wakacje

Poniedziałek, jedenasty już dzień Biało – Zielonych Wakacji upłynął pod znakiem przygody. Nasi mali goście mieli okazję płynąć Smoczą Łodzią, a następnie poznali wzruszającą historię Króla Dżungli – Tarzana.

Liczba odwiedzin (1946)

11 sierpnia 2014

Biało-Zielone Wakacje

Weekend uczestnicy Biało – Zielonych wakacji spędzili w Sobieszewie. Pogoda na szczęście sprzyjała i dzieciaki mogły oddać się swojemu ulubionemu zajęciu w trakcie wakacji w Gdańsku, czyli zabawach na plaży.

Liczba odwiedzin (1795)

8 sierpnia 2014

Ósmy dzień BZW

Ósmy dzień Biało – Zielonych Wakacji dzieci spędziły na spacerze po Gdańsku. Podobnie jak w poprzednich dniach staraliśmy się, aby wycieczka nie była tylko przyjemnością, ale także cenna lekcją.

Liczba odwiedzin (1902)
RSS
Pierwsza45678910111213Ostatnia

Przyjaciele