Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


3 lutego 2015

Zbieramy nakrętki dla Maksia

Nie raz pokazywaliśmy, iż mamy wielkie Biało-Zielone Serducha, więc i tym razem nie możemy zawieść, w myśl hasła „CAŁA LECHIA ZAWSZE RAZEM”! W wielkiej potrzebie jest nasz mały kolega Maksio i nie możemy przejść obojętnie obok sytuacji, w której się znalazł.

Liczba odwiedzin (1675)

16 grudnia 2014

Biało-Zielone Mikołajki

Zgodnie z coroczną tradycją, tak i tym razem Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" zorganizowało Biało-Zielone Mikołajki.

Liczba odwiedzin (1536)

30 listopada 2014

Wyniki zbiórki z meczu Lechia - Jagiellonia (23.11.2014)

Przy okazji ostatniego meczu Lechii z Jagiellonią członkowie SKLG "Lwy Północy" i grupy Ultras Lechia Gdańsk zbierali środki na organizację tegorocznej edycji Biało-Zielonego Mikołaja, świątecznej akcji skierowanej do dzieci z gdańskich domów dziecka i rodzin potrzebujących. W trakcie zbiórki udało się nam zebrać 2020,79 zł oraz 0,03 euro i 20 koron norweskich.

Liczba odwiedzin (1362)

14 sierpnia 2014

Przedostatni dzień Biało-Zielonych Wakacji

Po wtorkowym wysiłku na drezynach dzieciakom należało się trochę odpoczynku, więc kolejny dzień pobytu w Gdańsku spędziły w ośrodku w Sobieszewie.

Liczba odwiedzin (1701)

13 sierpnia 2014

Dzień dwunasty B-Z Wakacji

Biało – Zielone Wakacje dobiegają końca, ale to nie znaczy, że zwalniamy – wręcz przeciwnie – przyspieszamy. Zaprzyjaźnione Stowarzyszenie Traugutt.org na wtorkowe przedpołudnie przygotowało dla dzieciaków nie lada atrakcję – przejazd drezynami. Podróż rozpoczęła się w Kolbudach. Na początek wszyscy poznali zasady bezpieczeństwa i działania pojazdów, a następnie wyruszyliśmy w kierunku Łapina.

Liczba odwiedzin (1809)
RSS
Pierwsza3456789101112Ostatnia

Przyjaciele