Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


19 października 2015

Wynik zbiórki dla Maksia z meczu z Górnikiem (16.10.15)

Przy okazji piątkowego pojedynku Lechii z Górnikiem, członkowie SKLG "Lwy Północy", grupy Ultras Lechia Gdańsk zbierali środki na wsparcie leczenia Maksia, małego kibica z Chełmu. W trakcie zbiórki udało się nam zebrać 4236,21 zł oraz 10,08 euro, 2 korony Norweskie, 2,80 funtów, 2 ruble, 1 rupia Indyjska, 0,75 dolara, 10 centu litewskich.

Liczba odwiedzin (1150)

14 października 2015

Kibice Lechii pomagają Maksiowi.

Przed piątkowym meczem z Górnikiem Zabrze tradycyjnie już członkowie Lwów Północy i grupy Ultras Lechia Gdańsk będą zbierali przed i na stadionie do puszek kwestarskich. Tym razem, dzięki inicjatywie kibiców z Chełmu zysk ze zbiórki przekazany zostanie na rzecz Maksymiliana Radzikowskiego, małego kibica Lechii, dla którego wcześniej zbieraliśmy plastikowe nakrętki.

Liczba odwiedzin (1454)

11 sierpnia 2015

Kolejne dni Biało-Zielonych Wakacji za nami

Biało-Zielone Wakacje dobiegają już końca, ale nie zwalniamy tempa. Ostatnie dni pobytu nad morzem dzieciaki spędziły oczywiście bardzo aktywnie. Zapraszamy do zapoznania się z relacją.

Liczba odwiedzin (1175)

6 sierpnia 2015

Biało-Zielone Wakacje trwają

Prezentujemy relację z kolejnych dni Biało-Zielonych Wakacji, podczas których gościmy grupę polskich dzieci zamieszkujących Wileńszczyznę.

Liczba odwiedzin (1223)

3 sierpnia 2015

Biało-Zielone Wakacje wystartowały!

W ubiegły piątek ruszyła kolejna edycja Biało-Zielonych Wakacji. Już czwarty raz, dzięki środkom zebranym podczas przedmeczowych zbiórek, gościmy w Gdańsku grupę dzieci z polskich rodzin z Wileńszczyzny. Dzieciaki są podopiecznymi świetlicy „Dom, który czeka” działającej przy  Zgromadzeniu Sióstr od Aniołów w Nowej Wilejce.

Liczba odwiedzin (1251)
RSS
12345678910Ostatnia

Przyjaciele