Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


8 sierpnia 2014

Kolejny dzień Biało-Zielonych Wakacji

Wczoraj minął kolejny dzień Biało-Zielonych Wakacji, podczas których gościmy naszych małych rodaków z Wileńszczyzny.

Liczba odwiedzin (1851)

7 sierpnia 2014

Biało-Zielone Wakacje dzień szósty

Szósty dzień swojego pobytu w Gdańsku młodzi Polacy z Wilna spędzili na wycieczce w Oliwie. Pogoda na szczęście nas nie zawiodła i mogliśmy zrealizować większość zaplanowanych na ten dzień atrakcji.

Liczba odwiedzin (1884)

6 sierpnia 2014

Za nami kolejny, piąty już, dzień Biało – Zielonych Wakacji

Wtorek w Sobieszewie miał być dniem wytchnienia po poniedziałkowej wyprawie kajakowej. Przewidziane były zajęcia w ośrodku, tym bardziej, że pogoda nie zapowiadała się najlepiej. Plany jednak trzeba było odłożyć na inny dzień, ponieważ w końcu wyszło słońce i można było wyruszyć na plażę. Na szaleństwach w wodzie dzieciaki spędziły czas aż do obiadu, po którym w końcu przyszła pora na odpoczynek.

Liczba odwiedzin (1635)

5 sierpnia 2014

Biało-Zielone Wakacje dzień 4

Dzień 4

 

Dzień czwarty to czas na spływ kajakowy rzeką Chocianą na Kaszubach. Początkowo kajakowa przygoda była dość trudna dla dzieciaków ale w mig opanowaly sztukę sterowania kajakami i pokonanie olbrzymiej ilości zakrętów nie stanowiło większego problemu. 

Liczba odwiedzin (1967)

5 sierpnia 2014

Biało-Zielone Wakacje dzień 3

Dzień 3


Trzeci dzień Biało – Zielonych Wakacji był dla naszych małych gości dniem odpoczynku w Sobieszewie. Nie było jednak miejsca na nudę – panujący upał wygonił dzieciaki wraz z opiekunami na plażę. Tam oczywiście, pomimo zmęczenia, większość czasu spędzili na zabawie w wodzie, a w przerwach między kąpielami – wzajemnym zakopywaniu się w piasku, które nie ominęło także opiekunów.
Liczba odwiedzin (1847)
RSS
Pierwsza567891011121314Ostatnia

Przyjaciele