Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


6 sierpnia 2014

Za nami kolejny, piąty już, dzień Biało – Zielonych Wakacji

Wtorek w Sobieszewie miał być dniem wytchnienia po poniedziałkowej wyprawie kajakowej. Przewidziane były zajęcia w ośrodku, tym bardziej, że pogoda nie zapowiadała się najlepiej. Plany jednak trzeba było odłożyć na inny dzień, ponieważ w końcu wyszło słońce i można było wyruszyć na plażę. Na szaleństwach w wodzie dzieciaki spędziły czas aż do obiadu, po którym w końcu przyszła pora na odpoczynek.

Liczba odwiedzin (1433)

5 sierpnia 2014

Biało-Zielone Wakacje dzień 4

Dzień 4

 

Dzień czwarty to czas na spływ kajakowy rzeką Chocianą na Kaszubach. Początkowo kajakowa przygoda była dość trudna dla dzieciaków ale w mig opanowaly sztukę sterowania kajakami i pokonanie olbrzymiej ilości zakrętów nie stanowiło większego problemu. 

Liczba odwiedzin (1761)

5 sierpnia 2014

Biało-Zielone Wakacje dzień 3

Dzień 3


Trzeci dzień Biało – Zielonych Wakacji był dla naszych małych gości dniem odpoczynku w Sobieszewie. Nie było jednak miejsca na nudę – panujący upał wygonił dzieciaki wraz z opiekunami na plażę. Tam oczywiście, pomimo zmęczenia, większość czasu spędzili na zabawie w wodzie, a w przerwach między kąpielami – wzajemnym zakopywaniu się w piasku, które nie ominęło także opiekunów.
Liczba odwiedzin (1689)

3 sierpnia 2014

Biało-Zielone Wakacje dzień 2

DZIEŃ 2

 

Drugiego dnia Biało – Zielonych Wakacji na naszych gości z Wilna czekało spotkanie z historią. Rozpoczęło się ono od wizyty na Westerplatte, gdzie dzieci poznały dzieje rozpoczęcia II Wojny Światowej. Z uwagą czytały informacje zamieszczone na tablicach znajdujących się na trasie zwiedzania, największe zainteresowanie wzbudziły ruiny koszar i ekspozycja znajdująca się w muzeum w Wartowni nr 1. Przy okazji opiekunowie z Lwów Północy mogli przekonać się, jak dużą wagę przywiązuje się do tego, aby mali Polacy znali swój ojczysty język i jak świetnie czytają po polsku.

Liczba odwiedzin (1754)

3 sierpnia 2014

Biało-Zielone Wakacje czas zacząć!!!

DZIEŃ 1

 

Wraz z początkiem sierpnia rozpoczęła się kolejna edycja akcji Biało – Zielone Wakacje. Już po raz trzeci, dzięki funduszom zebranym podczas przedmeczowych zbiórek, gościmy w Gdańsku grupę polskich dzieci z Wileńszczyzny, które na co dzień uczęszczają do świetlicy „Dom, który czeka’ prowadzonej przez Siostry od Aniołów.

 

Liczba odwiedzin (1859)
RSS
Pierwsza567891011121314Ostatnia

Przyjaciele