Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
 • Zmiana lokalizacji sklepu

  Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii.

  Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej.

 • Sklep internetowy Lwów Północy

  Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

 • PROMOCJA 50%

  Przy zakupie dwóch produktów w Oficjalnym sklepie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” znajdującym się w C.H. Wielki Młyn trzecia rzecz 50%* taniej! *Promocja nie obejmuję produktów przecenionych

Współpraca


Opublikowany 11 kwietnia 2017

"Jesteśmy zawsze tam..." - Gliwice

Po zakończonym zakazie wyjazdowym wreszcie mogliśmy się udać w Polskę za ukochaną Lechią. W niedzielę zameldowaliśmy się w Gliwicach, gdzie BKS mierzył się z Piastem.

Do Gliwic podróżowano w dwóch głównych grupach. Pierwsza, na którą składały się głównie autokary rozpoczęła wyprawę o 6 rano. Jazda przebiegała sprawnie i pomimo przerwy na obiad wyjazdowicze dotarli do celu na ponad godzinę przed czasem. Druga, około 350-cio osobowa grupa, w skład której wchodzili nasi zgodowicze oraz układowicze nie napotkała na trasie żadnych problemów i dotarła pod sektor na 20 minut przed rozpoczęciem meczu. Dzięki dosyć sprawnemu wpuszczaniu wszyscy pojawili się na meczu w 15 minucie.
Ostatecznie można stwierdzić, iż do Gliwic, by wspierać Lechię wyruszyło około 700 fanów, z czego kilkudziesięciu pozostało w okolicach sektora, kilkudziesięciu w okolicach miasta, a na samym sektorze pojawiło się 579 osób.

Sektor przyozdobiły flagi: CHWM, Pruszcz Gdański, ULG, Duma Wolnego Miasta, Lechia Gdańsk (Sopotu), Orunia oraz płótno Czarnych Słupsk, których oczywiście nie zabrakło na sektorze. Pojawił się również transparent o jakże wymownej treści: Katyń=Ludobójstwo.

Sam mecz to spora przewaga Lechii, która jednak nie spowodowała wywalczenia 3 punktów. Remis nie satysfakcjonował fanów znajdujących się w „klatce”, którzy tego dnia prowadzili bardzo dobry doping. Im przewaga Lechii rosła, tym doping jeszcze bardziej się wzmagał. Niestety nic to nie dało i z niesmakiem opuszczaliśmy Gliwice. Fanom Piasta dziękujemy za podrzucenie wody na podróż powrotną.

Po meczu przypomniano zawodnikom, że taki wynik nie wchodzi w rachubę w przyszłotygodniowych derbach. Fani Lechii po raz kolejny udowodnili, iż są jedyną siła kibicowską Trójmiasta i piłkarzom nie pozostaje nic, aby wzięli sobie do serca, że muszą to samo udowodnić w kwestiach piłkarskich.

Dziękujemy za wsparcie fanom Śląska Wrocław, Stomilu Olsztyn oraz Rakowa Częstochowa!

AVE LECHIA

Doping (LechiaKarwiny): DOPING

Liczba odwiedzin (6780)

Kategorie: Wyjazdy

Tagi:

Przyjaciele